Следете не на Твитер

Ако сте на Твитер, следете го официјалниот акаунт на протестот. Преку него ќе ги објавуваме информациите и во текот на самиот ден.

https://twitter.com/petdo12

Учествувај, поддржи, сподели! #5до12

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *